Про нас

3 червня 2013 року стартує чотиримісячна мотоекспедиція «Дніпром до Байкалу».  Її учасники - ми, Петро Буяк та Юля Плисюк, - пара із Івано-Франківська, найбільшим захопленням якої є подорожі. Мотоекспедиція здійсниться на мотоциклі Дніпро-11 з коляскою 1991 року випуску. Ми подолаємо шлях у 20 000 кілометрів, через Україну, Росію, Казахстан, Монголію, досягнемо озера Байкал і на зворотному шляху перетнемо вздовж майже всю Росію.

Маршрут експедиції
Петро Буяк — 31 рік, мотолюбитель, фотограф, автор фотовиставок («Таке життя», 2006, «Вітання зі Станіславова», 2009); автор та ведучий етно-музичної програми «Корчма» на радіо «Вежа» (м. Івано-Франківськ) та на радіо «Молоде радіо» (м. Київ). Реставрую та відновлюю радянську та українську мототехніку.
Юлія Плисюк — 24 роки, фахівець інформаційних технологій. Займаюсь велоспортом, гірським туризмом. Захоплююсь музикою народів світу.
Учасники експедиції

Це вже не перша наша мандрівка на мотоциклі з коляскою. Влітку 2011 ми відвідали цікаві історичні місця 13-ти областей України, проїхавши 2600 кілометрів за 20 днів.
Наступна ціль нашої подорожі — Азія. Ми хочемо перетнути географічний кордон найбільшого материка у світі — переміститися з Європи в Азію. Нам, європейцям, буде цікаво побачити побут і буденне життя мешканців Азії, дізнаватись про їхні звичаї та культуру.
Ми відвідаємо Монголію та Казахстан — держави з тисячолітніми історіями та дивовижними культурами. Це територія безкрайніх степів, високих гір і глибоких озер, де люди ведуть екзотичний для європейців спосіб життя. Одна з особливих цілей цієї подорожі — знайомство з кочовою монгольською культурою.
Друга, не менш важлива, ціль експедиції — розповісти про Україну, а також про те,
що саме потрібно для такої подорожі, як наша, як правильно втілити масштабний мотопробіг. Під час стоянок ми плануємо пригощати місцевих жителів українськими народними стравами.
Оскільки культура України – колоритна та багатогранна, то окрім національної кухні ми представимо нашу країну дитячими іграшками та прикрасами у національному стилі, виготовленими учнями школи хенд мейду «БаоБаб». 

Учні школи хенд-мейду "Баобаб"

Народне ремесло наших предків – ковальство – продемонструємо сувенірами, викуваними прикарпатським ковалем Василем Гудимою. Також на знак співпраці ковалів України та Бурятії в дарунок місту Улан-Уде ми доставимо кований елемент для композиції «Міст дружби народів» з символікою України та мотоекспедиції. 

Кований подарунок місту Улан-Уде

Також ми представимо жителям Азії українське художнє мистецтво картинами видатного художника та музиканта Яреми Стецика.

Ярема Стецик із дружиною
     
Мотоекспедиція «Дніпром до Байкалу» буде надзвичайно цікавою та нелегкою мандрівкою. Тисячі кілометрів складних шляхів Центральної Азії, серед яких грунтові дороги, а часто й бездоріжжя. Через складний природний ландшафт та низьку щільність населення нам доведеться самотужки долати річки, пустелі та гори, а також їхати сотні кілометрів без можливості поповнити запаси їжі та пального.
Наша експедиція не передбачає команди підтримки, яка буде їхати за нами, тож у цій подорожі ми можемо покладатися лише на самих себе. Ми випробуємо себе і наш мотоцикл у непростих дорожніх умовах Центральної Азії.
Ми покажемо українцям Чаринський каньйон у Казахстані, опишемо життя однієї із найрозвинутіших країн Центральної Азії. Разом із нами усі переконаються, наскільки суворі бувають Алтайські гори і наскільки безкрайніми можуть бути монгольські степи Хангая. Ми покажемо перлину Східного Сибіру — найчистіше та найглибше у світі озеро Байкал. 


 Чаринський каньйон у Казахстані

Ми розкажемо про Україну та українців усім, кого зустрінемо на широких просторах Росії, Казахстану та Монголії. Крім того, ми розкажемо, як живуть байкерські клуби у Москві, Іркутську та Улан-Баторі.

 Наші друзі - монгольський байкерський клуб Mongolian choppers
 
Ми будемо фотографувати та фільмувати все, що побачимо, а також докладно розповідатимемо про те, які складнощі долатиме наш славний український «Дніпро-11».
Таким чином результатами нашої мотоекспедиції будуть публікації веб-щоденника, проведення 24 пресконференцій у містах, через які пролягає маршрут, а також організація фотовиставок у найбільших містах України та створення документального відео на основі зібраних під час мотоекспедиції відео-матеріалів.

3 коментарі:

 1. Молодцы!!! слов нет))) одни эмоции Удачной дороги друзья

  ВідповістиВидалити
 2. Да поездка у вас клевая! Так держать!

  П/С Привет из Уфы!

  ВідповістиВидалити
 3. Привет из Красноярска! Молодцы ребята

  ВідповістиВидалити